Timeplan Høst 2018/vår 2019

For påmelding og info:  cathrine@studionille.no

Last ned timeplan PDF timeplan 2018-2019

Les mer om kurstilbudet her …
Les mer om betaling og praktisk kursinformasjon her …

Ventelisteskjema: http://www.studionille.no/venteliste/ 

 

Mandag
3. etasje 2.etasje
09.30-10.30, Verket
Cathrine
lukket gruppe
 
10.45-12.00 Flying Yoga
K55 Ann-Hege
10.35-11.35 Zumba Gold
K58 CathrineNYHET!
16.00-17.30 Klassisk ballett
Øvet/vidr. med tåspiss
K32 Maj
16.00-17.00, Juniorkompaniet
lukket gruppe
K44 Ellen-Cathrine
17.35-18.35 Klassisk ballett
beg./litt øvet  fra 9 år
K29 Maj
17.05-18.05, Jazz litt øvet
K19 Ellen-Cathrine
18.40-19.40
Klassisk Ballett Litt øvet fra 9 år
K30 Maj
18.10-19.10  Moderne Øvet

K26 Ellen-Cathrine

19.45-20.45
Klassisk ballett Litt øvet/øvet 
K31 Maj
19.15-20.15,
Jazz Beg/l.ø 
K17 Ellen-Cathrine
 20.15-21.15 Bollywood 
K59 Jeran NYHET! 

 

Tirsdag
3.etasje 2.etasje
 09.30-10.45 Yoga Fibromyalgi
lukket gruppe
Ann-Hege
10.00-11.00 Klassisk Voksne
K57 Ruth Cecilie NYHET!
 11.00-12.15
Flying Yoga
K52 Ann-Hege
 
16.00-17.30  Kompaniet
lukket gruppe
K46 Diverse koreografer
16.00-17.30
Aspirantkompaniet
K45 Diverse koreografer
17.35-18.20,  6-7 år
K5 Kaja
17.35-18.20, 4-5 år,
K1 Line
18.20-19.05, Jazz  7-8 år
K7 Kaja
18.20-19.05, 5-6år
K3 Line
19.05-20.05, Jazz 9-10 år
K12 Kaja
19.10-20.10 Jazz Beg./litt øvet
K16 Ruth Cecilie
20.10-21.10, Zumba voksne
K42 Cathrine
 20.15-21.15 Commercial Hip Hop
K41 Ruth Cecilie       NYHET!

 

Onsdag
3.etasje 2.etasje
 10.00-11.00
Dans og bevegelse- godt voksne
K53 Elin  
 
 11.15-12.15 Stolyoga
K56 Ann-Hege/Elin
 
16.00-17.00 Jazz 10-11 år
K14 Kaja
16.00-17.00 Contemporary
K23 Ruth Cecilie
17.05- 17.50, 6-7 år
K6 Kaja
17.05-17.50 4-5 år
K2 Line
17.55-18.55 Jazz 8-9 år
K9 Kaja
17.55-18.40 5-6 år
K4 Line
19.00-20.00 Jazz 9-10 år
K11 Kaja 
18.45-19.45 klassisk ballett 7-9 år
K28 Line   
20.20-21.20, Nonstop Dance, voksne
K24 Ann-Hege
19.50-20.50 Moderne litt øvet
K25 Line

 

Torsdag
3.etasje 2.etasje
09.30-10.30, Verket
lukket gruppe
Cathrine
10.00-11.30 Mediyoga

Lukket gruppe

Ann-Hege

 10.35-11.35
Zumba Gold
K54  Cathrine
16.00-17.00, Jazz litt øvet/øvet
K20 Ruth Cecilie
16.00-17.00, Jazz litt øvet/øvet
K18 Kaja
17.00-17.45  Jazz 7-8 år
K8 Ruth Cecilie
17.05-18.05 Jazz 8-9 år
K10 Kaja
17.45-18.45 Jazz 11-13 år
K15 Ellen-Cathrine
18.05-19.05 Jazz 10-11 år
K13 Kaja
18.45-20.15 Jazz vidr.
K22 Ellen-Cathrine
19.10-20.40
Moderne voksne litt øvet
K27 Line
 20.15-21.30
Jazz Øvet
K21 Ellen-Cathrine

 

Fredag
3.etasje 2.etasje
 11.45-13.00 Yoga ved Kreft

Lukket gruppe

Ann-Hege

16.00-17.00, Dancehall Fusion
litt  øvet/øvet
K43 Ellen- Cathrine
16.00-17.00, Breakedance
beg./litt øvet fra 7 +
K39  Maxime  
17.00-18.30,  Hip hop øvet
K36 Cèdric
17.00-18.00 Hip hop gutter 8-11 år
K33 Maxime    
18.30-19.30, Hip hop 8-11 år
K34 Cèdric
18.00-18.45 breakedance 6-8 år
K38  Maxime
19.30-20.45
Hip Hop litt øvet/øvet
K35 Cedric
18.50-19.50 Breakedance
Øvet
K40 Maxim
 19.55-20.55
Funk Popping Locking
Åpen klasse
K37  MaximNYHET!

 

Styrke og strekkrom (liten sal)


MANDAG:

18.30-19.30  Klassisk gutter fra 10 år,  K61 Line  NYHET!

19.45-20.45 Klassisk voksne, K60 Line    NYHET!

TIRSDAG:

17.35-18.35 GUTS, Div

ONSDAG:
17.00-18.30   Musikalkompaniet sang og dans, Ruth Cecilie og Eva-Therese OBS! påmeldingen skjer hos Larvik kulturskole

18.45-19.45 Stepp litt øvet, K52 Elin

Torsdag
16.45-18.00, Yinyoga, K54 Ann-Hege

18.05-19.20, Yoga, K53 Ann-Hege